Reference

Reference štěňátka Snow Huskies

Vždy nové majitele štěňátek pečlivě vybíráme na základě prvotní emailové komunikace s nimi, pak jejich návštěvy u nás (protože to je naše podmínka, že štěnda rezervujeme jen lidem, které osobně poznáme) a povídání o tom, co jsme za ty více než dvě desítky let s našimi haskouny zažili od jejich narození, přes celoživotní výchovu, běhání ve spřežení, na výstavách, závodech, jak jsou odlišní, protože jsou to z poloviny vlci a jaká jsou naopak jejich očekávání a představy, co s haskounem budou dělat, až bude veliký. Často se z nich pak po odebrání malých pejsků stanou naši dlouholetí přátelé, které pak potkáváme pravidelně třeba na závodech či výstavách.

|

Michaela Žárská - Angie

Když jsem vybírala svého prvního vysněného pejska, netušila jsem, že najdu nejen psího parťáka, ale také přátelství na cely život. V tu dobu jsme měli doma Haskounku z útulku a chtěli jsme ji pořídit kamarádku. Když jsem narazila na Martina a zavolala mu, okamžitě mi bylo jasné, že to tak mělo být. Při první návštěvě jsem se utvrdila v tom, že nechová husky pro výdělek, ale pro radost a lásku k tomuto plemeni. Tak ochotného a milého člověka jsem dlouho nepotkala. Netrpělivě jsem čekala na sms, že jsou štěňátka na světě. A když mi Martin napsal, že má pro mě bílou fenečku, nevěřila jsem. Přesně k ní sedělo jméno Angie (Angel). Od té doby se pravidelně navštěvujeme, Martin se zajímá, jak se jeho pejsci mají a ochotně se vším pomůže, poradí. Prostě chovatelský servis se vším všudy. Moc děkujeme 😉

|

Manželé Gibsonovi - Enyeto Jordy

Chovatelská stanice Snow Husky je pro Nás víc než jen místo odkud máme našeho Jordyho. Už když jsme rezervovali první jízdu se psím spřežením v roce 2017, všechna komunikace byla výborná, a proto když jsme se rozhodli pro psa Husky bylo jasné odkud. V Dubnu 2020 se narodil vrh E a v Červnu jsme pro pejska jeli. Od narození jsme byli v kontaktu a jezdili za štěňátkem, Martin byl vždycky úžasný a se vším poradil. Jeho vstřícnost, znalost a láska k Sibiřskému Husky je obrovská a pokaždé mu jde o to, aby jeho psi a štěňátka se měly dobře. Vřele bych doporučila všem co by chtěli Sibiřského Husky tuto chovatelskou stanici. My jsme získali nového člena rodiny k našemu miminku a přátele na dlouhá léta.

|

Manželé Zatloukalovi - Cloe

Na chovatelské stanici Snow Huskies mě zaujalo, že se nezabývá jen odchovem štěňat, ale také, že Martin Svoboda úspěšně závodí se svým psím spřežením a také chodí na výstavy. Všichni psi jsou členy jejich rodiny a proto si nové majitele pečlivě vybírá. Několikrát jsem se byla na štěňátka osobně podívat a vždy jsem se cítila jako doma. I když máme Cloe třetí měsíc doma, zajímá se Martin o to, jak se štěňátku daří. A tak vím, že jsem si vybrala správně, protože má Cloe skvělý rodokmen, rodiče sportovce a vyrostla v těch nejlepších rukách. Tuto chovatelskou stanici mohu vřele doporučit.

|

Manželé Kovářovi - Bessie

Chovatelskou stanici Snow Huskies vřele doporučuji, od Martina Svobody máme naší psí slečnu Bessie. Jezdili jsme k němu na návštěvu ještě než se štěňátka narodila a pak pravidelně každý víkend až do doby, kdy jsme si náš „chlupatý poklad“ odvezli domů k nám do Letohradu. Vždy mi ochotně poradil ohledně výživy, očkování a stali se z nás přátele, které spojuje láska k plemeni Sibiřský husky. Je pro mne vzorem, jak se stará o svoji 10 člennou smečku. Jezdíme s Bessinkou fandit na závody psích spřežení a vždy je to pro nás velký zážitek, když vidíme jak si to „hafani“ i Martin užívají.

Reference Husky zážitky

|

Gabriela Mrkvicová - zakladatelka podnikatelského klubu

V únoru 2018 jsem absolvovala jízdu se psím spřežením na Pustevnách. Dala jsem to jako dárek i své sestře. A musím říct, že neskutečný zážitek. Když řeknete „Go“ a 8 Huskounků se rozeběhne, je to paráda. Jsou navíc rozkošné. Na saních se jelo pomaleji i rychleji, z kopečka i do kopečka – prostě paráda. Doporučuji tento zážitek – fakt to stojí za to!!! Já půjdu určitě znovu. A doporučuji hlavně i Martina, je vidět, že pejsci jsou jeho láska a skvěle nám vše vysvětlil, objasnil a stále se za námi jel na běžkách, kdyby něco….

|

Simona Vahalíková - učitelka v MŠ

V březnu 2019 jsem absolvovala jízdu se psím spřežením na káře a byl to krásný zážitek. Největší adrenalin byl rozjezd, potom jsem díky Martinovi získala ohromnou důvěru a šlo to samo. Rozhodně něco, co si budu pamatovat navždy. Navíc jsem se cítila příjemně v tak přátelském prostředí, které spolu s pejsky a jeho ženou vytvářejí. Byl to pro mě fajn pocit fungování smečky při, ale i po jízdě. Musím říct, že pejsci mi už teď chybí a myslím, že si tento druh zážitku brzy zase splním.

|

Manžele Zieglerovi

Jízdu se spřežením jsme absolvovali v únoru 2019 na Horníku. Byl to pro nás nezapomenutelný zážitek, na který bude naše rodina vzpomínat celý život. Nejvíce jsme si užili tu blízkost osmi huskounů, kteří jsou, díky lidskému přístupu majitele, jako plyšoví mazlíčci. Cítili jsme se jako v pohádce. Jízda na saních v zimě má své kouzlo a doporučujeme ji všem!

|

Karla Vašutová

K Vánocům jsem dostala od rodičů dárek jízdu se psím spřežením. Jízda se uskutečnila v lednu 2021 na Pustevnách. Jedenáct úžasných psů, skvělý musher Martin, zasněžené vrcholy hor, malebné bílé cesty. Co víc si může člověk přát! Cítíte se jako v pohádce! Doporučuji všem, co milují psy a sníh.