SNOW HUSKIES - štěňátka "E"

Osmý týden štěňátek

Holky EBBY, ENNIE a kluci ETU, ENYETO, ELFI a ELSU půjdou do nových domovů. ELSA posílí náš holčičí tým a bude běhat s námi ve spřežení s ostatními holkami.

Sedmý týden štěňátek

Holky Elsa, Ennie a Ebby a kluci Etu, Elfi, Enyeto a Elsu už skvěle rozumí tomu, co po nich chceme. Rozumí přivolání k večeři, vrácení se do jejich domečku a pořád komunikují s ostatními pejsky a nejvíce jsou teď s tetou Bellou.

Šestý týden štěňátek

Holky a kluci mají teď jeasný cíl a to udělat co nejvíce čertovin, nemůžeme se na ně ani zlobit, jsou to prostě malí zvědaví pejskové a vše je zajímá.

Pátý týden štěňátek

Holky Elsa, Ennie a Ebby a kluci Etu, Elfi, Enyeto a Elsu jsou každý den venku, socializují se s ostatními pejsky a vnímají nás jako lidi, dokážeme je přivolat k jídlu, do domečku apod. a stále vymýšlejí nové a nové hry.

Čtvrtý týden štěňátek

Elsa, Ennie, Ebby, Etu, Elfi, Enyeto a Elsu už běhají po světe a vymýšlejí samé blbinky, zkoušeli už také od maminky vývar a maso, takže s kašičkami prý už bude brzy konec, jsou to přeci malí velcí vlci 😉

Třetí týden štěňátek

Holky Elsa, Ennie a Ebby a kluci Etu, Elfi, Enyeto a Elsu už chodí, slyší, baští tvaroh a kašičku a také si spolu začínají hrát a také hrát si s hračkami. Znají už také mimo své maminky ostatní velké pejsky a chodí pravidelně ven na sluníčko.

Druhý týden štěňátek

Někteří pejsci mají už svá jména, začínají na nás koukat a dělají první krůčky.

První týden štěňátek

Malí bobci se stále drží maminky a pořád se jen krmí a jsou v její blízkosti.

Narození štěňátek – IV/2020

4.4. se naší Barunce narodilo sedm prcků, tři holky a čtyři kluci – poprvé tak u nás kluci zvítězili. Dva kluci budou pravděpodobně černobílí, dva šedobílí a holky budou šedobílé. Jedna holka zůstává opět doma a posílí náš tažný tým, ostatní pejsci půjdou do světa.

Krytí – II/2020

12.3. potvrzena březost Barči, takže čekáme na to, kolik drobků přivede na svět.

2.2. došlo ke spojení BARRY Snow Huskies se psem BEEFEATER Shadow of Wolf a hned při prvním setkání si neskutečně padli do oka 🙂

BARRY i BEEF aktivně běhají ve spřežení a mají za sebou stovky kilometrů běhání ve spřežení doma i na MIDových a LONGových závodech. Jejich štěnda budou v dospělosti psi povahově klidní a dobře zvladatelní – budou vhodní jako samostatní jedinci i týmoví hráči, a to jak pro sport psích spřežení, tak pro výstavy či jen pro kamarádství na spoustu let.

Pro detail klikněte na obrázek 😉

BARRY Snow Huskies

  • otec: Cupid of Northern Wilderness
  • matka: Indiana Kasey of Northern Wilderness

BEEFEATER Shadow of Wolf

  • otec: Snow Shade Ichi
  • matka: Navajo Sunrise Siwash Legend