SNOWHUSKY.cz

SNOW HUSKIES - haskounci "A"

Štěněcí video

Štěňátka od narození po 8 týdnů - ALASKA, ASHLEY, ANGIE, ABBEY, AMANDA a ARCTIC WOLF

Štěňátka v druhém měsíci

ANGIE, ABBEY, AMANDA a ARCTIC WOLF jsou připraveni rozběhnout se do světa. ALASKA a ASHLEY samozřejmě také, ale zůstanou s námi doma a budou běhat s ostatními holkami ve spřežení ;-)

Sedmý týden štěňátek

Áčka běhají čím dál častěji na zahrádce, potřebují velkou spoustu hraček a dny jsou vesměs takové hrací a odpočívací :-)

Šestý týden štěňátek

Alaska, Ashley, Angie, Abbey, Amanda a Arctic dělají jen samé blbinky, to jsou jejich typické dnešní dny :-)

Pátý týden štěňátek

Holky a kluk rostou jako z vody, sami baští granulky, běhají venku a poznávají svět. Taky všechno ničí a prozkoumávají :-(

Štěňátka v jednom měsíci

Našich pět holek Alaska, Ashley, Angie, Abbey, Amanda a jediný kluk Arctic mají jeden měsíc - začínají baštit sami různé dobrůtky a Amynka je učí větší samostatnosti, už byli i venku a postupně jim z pelíšku uděláme jen ložnici a budou více běhat a poznávat svět.

Třetí týden štěňátek

Arctic, Alaska, Ashley, Angie, Abbey a Amanda chodí, vidí, slyší a začínají si hrát a dělat blbinky - musíme nakoupit hračky ;-)

Druhý týden štěňátek

Arctic, Alaska, Ashley, Angie, Abbey a Amanda rostou jako z vody - otevřeli očička a začínají chodit a objevovat svět :-)

První týden štěňátek

Arctic, Alaska, Angie, Ashley, Abbey a Amanda mají za sebou první týden života a náramně si ho užívají. Maminka Amy je trpělivá a hezky se o ně stará :-)

Narozena první štěňátka - VII/2014

29.7. se AMY narodilo šest malých kuliček - jeden kluk a pět holčiček - dvě holčičky zůstávají u nás doma, tři jdou do světa spolu s jejich bráškou. Barevně jsou dost vzácně poskládaní - chlapeček je sobolí barvy, dvě holčičky bílé a tři holčičky šedobílé.

Sice jsou narození pár dní, ale všichni pejsci už znají své majitele a ti čakají na to až nám Áčka vyrostou a budou moci k nim do nových domovů. Bílá a šedobílá holčička zůstanou u nás doma a budou běhat ve spřežení s ostatními haskounky.

Krytí a březost - V/2014

27.6. potvrzena březost AMY a budeme čekat na konec července, kdy by se měla štěňátka narodit. Kolik bude kluků a kolik holčiček, to se ještě uvidí :-)

27.5. došlo ke krytí AMY Siberian Paws s Demavand´s Montale.

Pro detail klikněte na obrázek ;-)

AMY Siberian Paws

  • otec: Demavand´s Santiago
  • matka: ALISHA Snowy Eminence

Demavand´s Montale

  • otec: Demavand´s Kalahari
  • matka: Demavand´s Ariel
©Martin SVOBODA 2012-2021
Poslední aktualizace: 1.1.2021