SNOWHUSKY.cz

Husky zážitky

husky02

S haskouny a psím spřežením je možné zažít spoustu zábavy. Pokud si chcete vyzkoušet alespoň pár hodin, jaké to je, když řídíte šest či osm huňatých kamarádek a jedete na saních nebo se staráte o celou velkou smečku od rána do večera nebo jaké to je na závodech či se chcete jen tak potulit s plyšovými haskounkami, jsme tu pro Vás.

Všechny Husky zážitky šijeme přímo na míru, proto berte následující ceny jako určité přiblížení toho, co je s našimi holkami možné zažít. Napište nám a my Vám poskládáme zážitky podle Vašich představ, pokud to samozřejmě bude možné a také bezpečné pro Vás a v pohodě pro mě jako Váš doprovod a také bez omezení pro naše pejsky. Prostě tak, aby si to všichni pejsi užili a my lidé s nimi ;-)

Jízda se psím spřežením

Pokud byste si rádi vyzkoušeli, jak se řídí spřežení a to buďto na saních nebo i na káře, tak cena hodiny a půl jízdy je 3.025 Kč (všechny ceny včetně 21 % DPH) a je to základní cena, která je účtována vždy, další půlhodiny pak 968 Kč. Tato cena zahrnuje Vaše ovládání spřežení a moje jízda s Vámi buďto na běžkách nebo na kole připoutaný k Vám, abyste nám někam neujeli :-) Před tím jsou samozřejmostí představení celé smečky, vysvětlení pozic hafanů ve spřežení, instrukce k tomu jak se řídí sáně nebo kára a základní povely. Pokud to okolnosti dovolí, tak pak dále video z jízdy a také pár fotek, abyste na tento zážitek mohli vzpomínat i po návratu domů. Možnost využít od září do dubna při teplotách do 15 stupňů. Od května do srpna mají holky prázdniny, míváme štěňátka a připravujeme se na novou sezónu. Zimní radovánky pak podle sněhových podmínek zpravidla na horách leden až březen.

V případě dětí je účtována poloviční cena neboť děti se vezou na saních či káře a já spřežení řídím. Zařazení do "dětské kategorie" záleží spíše než na věku na váze a na tom, jestli jedeme na káře, kdy je to jednodušší na řízení nebo na saních, které se s člověkem na saních řídí hůře.

Den či půlden s haskouny

husky04.

Pokud chcete poznat jak funguje život ve smečce, jak se o pejsky staráme, jak s nimi jedeme na trénink nebo se s některým(i) z nich projít třeba na procházku a nebo se třeba jen tak s nimi pomazlit či blbnout na zahradě, kdy celá smečka běhá kolem Vás. Můžete se s námi také zúčastnit závodů jako pozorovatel a nebo pomocník. Den s našimi haskounkami či se spřežením na závodech stojí 1.210 Kč (cca 8-10 hodin) a půlden pak 605 Kč (4-5 hodin) a je možné jej využít celoročně.

Péče o štěňátka

Pokud chcete být den se štěňátky a jejich maminkou, starat se o ně, uklízet, krmit, tak štěněcí den stojí 1.210 Kč (6-8 hodin). Samozřejmě možné využít jen v omezeném časovém úseku od čtyř do osmi týdnů štěňátek a v případě toho, že v naší chovatelské stanici má některá fenečka malé pejsky (zpravidla tedy jen jednou ročně).

Další nápady?

Chcete vyzkoušet jízdu na koloběžce, vyzkoušet si canicross nebo jízdu s haskounky na běžkách nebo Vás napadá něco dalšího? Napište nám nebo zvolejte a pokusíme se Vám Vaše přání splnit. Sami jsme začínali jezdit s jedním, pak dvěma haskouny na kole a později koloběžce, pak se třemi na běžkách a až později na káře s velkým spřežením. Vyzkoušeli jsme toho hodně a Vy můžete také ;-)

Husky zážitky jako dárek pro Vaše blízké

Pokud chcete darovat netradiční dárek v podobě zážitků s našimi haskouny, tak Vám vždy vyrobíme dárkový poukaz společně s povídáním o tom, kdo jsme, jaké jsou naše holky a co Vašeho obdarovaného čeká společně s kontaktem na nás, abychom si s ním domluvili termín.

Husky zážitky - video

Takto například může vypadat jízda s osmi sibiřskými kamarádkami na saních ;-)

Poznámky

Jak jízda na saních, tak jízda na káře má jiné kouzlo a nemusí jít o krásný zážitek jen na sněhu, protože jízda na podzim či na jaře na káře se dá zrealizovat i u Vás doma a nejsme tak závislí na sněhových podmínkách, které jsou poslední dobou takové divoké. A na káře zase můžete využít větší spřežení, protože kára se řídí snadněji.

Pokud si u nás zakoupíte jakýkoliv z našich zážitků, tak tento dárek má neomezenou platnost, neomezujeme jej časově, protože spřežení řídíme dobře a máme natrénováno, ale sněhovým vločkám, dešti a vysoké teplotě bohužel poručit neumíme.

Pokud za Vámi pojedeme větší vzdálenost, budeme si účtovat cestovné - je potřeba vzít Multivan, připojit přívěs, naložit haskounky, sáně nebo káru a přijet za Vámi nebo na předem dohodnuté místo například na horách. Cestovné do 50 km od naší chovatelské stanice, tedy 100 km je v ceně výše uvedených služeb. Poté pak činí cestovné 3,63 Kč na kilometr jízdy. Při delších cestách je cena cestovného individuální. Jinak pokud přijedete Vy za námi, jsou výše uvedené ceny finální a můžete s pejsky strávit více času u nás doma i po projížďce.

Vše samozřejmě fakturujeme - zpravidla dopředu (ceny jsou včetně DPH). Můžete pak využít Husky zážitky jako teambuilding a použít toto jako nákladovou položku. Termín pak můžeme rezervovat dopředu či řešíme operativně podle počasí a sněhových podmínek.

Dále pro Vás připravujeme Husky víkendy - to bude spojení jízdy se spřežením, času stráveným přes víkend s haskouny spolu s jejich krmením a jinou péčí, mazlením, venčením, ale také ubytováním ve vlastním apartmánu. Jak to ale bude vypadat, to uvidíte za nějaký čas, protože nejdříve musíme vybudovat nové bydlení pro nás a pro naši smečku, abychom Vám mohli nabídnout komfort a víkend s námi a našimi holkami jste si užili co nejvíce.

©Martin SVOBODA 2012-2019
Poslední aktualizace: 1.1.2019